Su Kaçağı Nasıl Bulunur? - Demirtürk Sıhhi Tesisat - Cihazlı Kırmadan su kaçağı bulma, tespiti ve onarımı, makine ile tıkalık açma

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su sızıntısı bulma konusunda en başarılı çözümlerden yararlanmak mı istiyorsunuz? O halde size özel çözümlerle ön plana çıkan Demirtürk tesisat firmamız ile iletişime geçmeye ne dersiniz? 

1.    Evinize ya da iş yerinize gelen ustalarımız su kaçağı cihazını çalıştırmadan önce, müşteriden arıza hakkında bilgi alır. Su akan bölgeyi görmek isterler.

2.    Akan bölgeyi gören ustalarımız su kaçağı tespit cihazını su tesisat sistemine bağlar. Basınçlı su vermeye başlanır. Cihazın üzerinde yer alan basınç göstergesi en az 5 – 10 dk beklenir. Göstergede düşme var ise su kaçağı var demektir.

3.     Tesisata basınçlı su verilerek su kaçağı dinleme cihazı ile patlak bölge aramaya başlanır.

4.    Su kaçağı arama cihazları altın arama dedektörleri gibi sese duyarlı makinelerdir. Patlak borunun üzerine geldiğinde farklı ses çıkarır ve su kaçağı bulunmuş olur.

5.    Pis su borularında bu işlem bilgisayarlı su kaçağı kameraları ile yapılır. Kamera pis su borusunun içerisine yavaş yavaş gönderilir, kırık ya da çatlak bölgenin tespiti yapılır. Müşteriye gösterilir.

Su tesisatı insan yaşamında oldukça değerli bir faktör olmayı başarırken bu konuda yaşanabilecek sorunlar hayli fazladır. Özellikle de tesisatta kullanılan boruların eskimesi ve yıpranması neticesinde su kaçakları oluşması durumu yaşanabilir. Eğer siz de su tesisatınızda bu tür bir problemle karşılaşıyorsanız yaşayacağınız temel sorun su kaçağı olacaktır. Peki, su kaçağı ya da su sızıntısı oluşması halinde nasıl bir yol haritası izlemeniz gerekir?

Su Sızıntısı Bulma Çözümleri

Su kaçağı ya da sızıntısı olarak bilinen durumdan kurtulmak istiyorsanız su tesisatçınızdan profesyonel destek almanız gerekir. Böylelikle de yaşam alanınızda size sorun yaratacak olan durumları kısa sürede bertaraf etme şansı elde edersiniz. Demirtürk tesisat olarak hem sorunu çözmek hem de uygun fiyatlarla sizlere hizmet getirmek adına çözüm sunuyoruz. Peki, su sızıntısı ile alakalı sunduğumuz hizmetlerde sizi neler bekler?

Kamera ile Su Sızıntısı Tespiti

Kamera ile su sızıntısı tespiti işlemlerinden yararlanmak sizin için oldukça kaliteli seçeneklerden bir tanesidir. Bu nedenle de kullanılan yüksek teknolojiye sahip termal kameralar sayesinde su sızıntısının tespiti gerçekleştirilir. Kamera ile gerçekleşen sızıntı tespit işlemlerinde hata oranı sıfırdır. Hatanın olmaması bu çözümü diğer kaçak tespit seçenekleri arasında daha değerli kılar.

Dinleme Cihazı ile Su Sızıntısı Tespiti

Dinleme cihazı ile su sızıntısı tespiti gerçekleştirmek istiyorsanız yine Demirtürk tesisat firmamızın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kalite, yüksek standartlar ve başarı odaklı çözümlerden faydalanmak adına yapacağınız bu tercihte de avantajlardan faydalanabileceksiniz. Dinleme cihazı ile gerçekleşecek olan tespit işlemlerinde hata payı kameralı sisteme göre daha farklıdır. Bu nedenle de ses cihazı, kameralı tespit işlemlerine göre daha az tercih edilir. Ancak bu çözüm de kaliteli ve başarılıdır.

Firmamız ile birbirinden özel seçeneklerden yararlanmak ve yaşam alanınızda ortaya çıkan sorunu gidermek mümkün! Bu nedenle de yapmanız gereken sadece hizmetlerimizle buluşmak adına bizimle iletişime geçmek!

Su Tesisatçısı Ne Yapar?

Su tesisatçısı, ev ya da iş yeri gibi mekanlarda daha kaliteli su temin etmek adına kurulan sistemleri oluşturan kimselerdir. Su tesisatçıları suya olan ihtiyacınızı karşılamada oldukça değerlidir. Bu nedenle de suya olan ihtiyacınızı karşılarken kesinlikle profesyonel bir su tesisatçısından destek almanız gerekir. 

Tesisat, insan yaşamında oldukça değerli konulardan bir tanesi olurken tesisatla alakalı çözümlerde amaç daima düzenli su aktarımıdır. Bu nedenle de tesisatın kurulum esnasında titizliği ön planda tutmak gerekmektedir. Tesisat ile alakalı kaliteli çözümler elde ederken tesisatçıların size sadece kurulum konusunda destek olmadığını bilmelisiniz. Peki, tesisat ile alakalı ne tür çözümlerden yararlanmanız mümkün?

 

Su Tesisatçısı Hizmetleri Nelerdir?

Su tesisatçısı ile alakalı çözümlerden yararlanmak istiyorsanız sizi bekleyen birbirinden değerli çözümler var. Bu konuda yapmanız gereken sadece aşağıda sizi bekleyen seçeneklerden bir tanesine göz atmak olacaktır. Profesyonel bir firma olarak size sunduğumuz çok özel çözümler sayesinde kaliteyi fazlasıyla yakalayabileceksiniz!

Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatçısı ile alakalı en kaliteli hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız kırmadan su kaçağı tespiti sizin için en özel seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Özellikle de evinizde kırma, dökme ve tamirata neden olmadan bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Kırmadan su kaçağı tespit işlemlerinin en ayırt edici özelliği olan teknolojik çözümlerden faydalanma firmamız ile sizlerle buluşuyor.

Tıkanıklık Açma

Hayatımızın en önemli problemlerinden bir tanesi de tıkanıklık sorunudur. Tıkanıklık sorunları sadece tuvalet ya da lavabonun kullanım şartlarını zorlaştırmaz aynı zamanda evinizde çeşitli sorunlara da neden olur. Bu nedenle de yaşadığınız bir tıkanıklığı ortadan kaldırmak istiyorsanız kesinlikle firmamızın avantajlarından yararlanmaya başlamalısınız.

Diğer Bakım ve Onarım Çözümleri

Su kaçağı ve tıkanıklık açmanın yanı sıra su tesisatı ile alakalı bazı hizmetlerden yararlanmak istiyor olabilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken sadece Demirtürk tesisat firmamız ile iletişime geçmek olacaktır. Tesisat çözümlerimiz kapsamında size destek olurken aynı zamanda kaliteyi de ihmal etmemeyi benimsemelisiniz. Firma olarak kalite, uygun fiyat ve yüksek standartlarla size hizmet sunuyoruz. Üstelik su tesisatçısı taleplerinize de hızlı bir şekilde cevap veriyoruz.

Tüm hakkı saklıdır.
X

Son Gezdikleriniz