Makineli İlaçlı Petek Temizliği - Demirtürk Sıhhi Tesisat - Cihazlı Kırmadan su kaçağı bulma, tespiti ve onarımı, makine ile tıkalık açma

Makineli İlaçlı Petek Temizliği

Makineli İlaçlı Petek Temizliği

Makineli ilaçlı petek temizliği, ısınma çözümlerinin daha kaliteli bir sonuç sunması açısından tercih edilen alternatiflerden bir tanesidir. Peteklerin içerisinde biriken kir ve tortuların ısınmayı engellediği düşünüldüğünde peteklerle alakalı olarak makineli ve ilaçlı temizlik çok önemlidir. Siz de peteklerinizle alakalı problemlerle karşı karşıyaysanız yapmanız gereken sadece makineli ve ilaçlı temizlikle alakalı hareket etmek!

Demirtürk Tesisat, uzun yıllardır petek temizliği yapan kurumsal firmadır. Petek temizliği için Demirtürk tesisatı tercih ettiğiniz süre içerisinde almakta olduğunuz hizmet kalitesi de çok daha yüksek olacaktır. Firmamızda çalışan kişilerin kullandığı ve Avrupa standartları seviyesinde olan özel petek temizleme cihazları ile birlikte petek temizleme çalışmaları daha profesyonel bir hal alıyor. Peteklerinizde ısı kaybı yaşıyorsanız, Ön yargılarınızı ortadan kaldırmak adına bizimle iletişime geçin, evinizi kirletmeden  peteklerinizi temizleyelim.
İstanbul’un her bölgesine sektördeki diğer firmaların sunduğu rakamlara göre çok daha uygun rakamlar sunduğumuzu düşünüyoruz. İnternet sitelerinde gördüğünüz fiyatlarla karşılaştırdığınızda sizler de ne demek istediğimizi daha net anlayacaksınız. Kaliteli işçiliği ucuza düşüren bir firma ile karşı karşıyasınız ve petek temizliğinde olduğu gibi sunduğumuz bütün hizmetlerde de bu farkı daha net bir şekilde anlayacaksınız. Dilediğiniz an bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
Petekler, içlerinde dolaşan sıcak su sayesinde ortamı ısıtan ve yaşanılabilir hale getiren çözümlerdir. Suyun belli bir kaynaktan alınması nedeniyle su içerisinde çeşitli kirleticilerin bulunması söz konusu olur. Öte yandan suyun devri daim yapmasıyla petek içerisinde oluşabilecek tortular da kirlilik olarak değerlendirilmektedir. Bu durumda petek temizliği yaptırmak olmazsa olmazlar arasındadır. 

İlaçlı Petek Temizliği Neden Tercih Edilmektedir?

Peteklerin ortam ısıtması ile alakalı çok özel çözümler sağlayacağı bilinse de zaman zaman peteklerin temizlenmemesi kaynaklı problemler ortaya çıkar. Genel anlamda ısınma sorunu olarak adlandırılan durumları şu şekilde sınıflandırmak mümkündür.

·      Isınmanın arzu edilen seviyede olmaması,

·      Kombinin sürekli arızalanması,

·      Enerji harcamasının artması,

·      Sorun bulunmayan peteklerin de kirli peteklerden etkilenmesi.

Tüm bu detaylar bir petek temizleme hizmetine başvurmak adına en önemli konulardır. Isınmanın yeterince iyi olmadığı ve enerji tasarrufunun da arzu edilen seviyeye ulaşmadığı hallerde profesyonel bir petek temizleme hizmetine başvurmalısınız. Bu çerçevede elde edeceğiniz avantajların sizi gerçek anlamda memnun edeceğini de unutmamalısınız.

Makineli İlaçlı Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği, tüketicilerin en çok merak ettiği çözümlerden bir tanesidir. Bu nedenle de hizmetin kapsamı ve bu kapsamda elde edilecek sonuçların neler olduğunu değerlendirmek önemlidir. Makineli petek temizliği için süreç aşama aşama aşağıdaki şekilde ilerler.

·      Peteklerin ön kontrolleri yapılarak bağlantıları sökülür ve makineye bağlanır,

·      Makine sayesinde petek içerisinde bulunan kirli su emilerek giderlere aktarılır,

·      İçi tamamen sudan arındırılan peteklere ilaç ve basınç ile müdahale edilir,

·      Tamamen petek temizlemek adına kullanılan ekipmanlar sayesinde peteklerin iç kısmı kirlerden arındırılır,

·      Petekte bulunan kirlerin temizlenmesi ile birlikte ısınma performansının daha başarılı bir seviyede olması sağlanmaktadır.

Makineli ilaçlı temizleme işlemleri çerçevesinde peteğin tamamen temizlenmesi sonrasında petekler kullanılabilir hale gelir. 

Makineli Petek Temizliği Hangi Sıklıkta Yapılmalıdır?

Peteklerin ısınmadaki başlıca faktörlerden bir tanesi olması sistemin başarılı bir ısınmaya olanak tanıması adına değerlidir. Ancak peteklerdeki herhangi bir sorunun probleme yol açması ısınma performansını iyileştirmek için profesyonel destek almayı gerektirir. Siz de makineli petek temizliği hizmetlerinden faydalanmayı tercih etmelisiniz. Peki, hangi sıklıkta?

Peteklerinizden kaynaklanacak ısınma problemlerinin önüne geçmek adına yılda en az 1 defa petek temizliği yaptırmak zorunda olduğunuzu bilmelisiniz. Kış ayları gelmeden yaptıracağınız temizlik sayesinde daha yüksek performans elde edebileceksiniz. Bu durumda peteklerin ısınmaması ya da enerji harcamasının artış göstermesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalmayacaksınız. En doğru seçenekler ve kaliteli çözümler için ekibimizden destek alabileceğinizi unutmayın!

Makineli ve İlaçlı Petek Yıkama Peteklere Zarar Verir mi?

Makine kullanılarak peteklerin temizlenmesi süreci pek çok açıdan avantajlı olsa da tüketiciler için acaba petekler zarar görür mü? Endişesi ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle de bir petek temizleme işlemine başvurmadan önce temizleme sürecine dair bütün detayları yakından değerlendirmelisiniz.

Petekleriniz temizlenirken tamamen hava, su ve ilaç kullanılmaktadır. Profesyonel petek bakım uzmanlarımız tarafından gerçekleşen temizlik işleminde amaç tamamen peteklerin performansını arttırmaktır. Bu nedenle de peteklerin fiziki anlamda zarar görmesi ya da sorunlarla karşılaşması söz konusu olmaz. Tam aksine temizleme süreci ile birlikte daha başarılı bir sonuca kapı aralamak mümkündür.

Petek Temizliğinde Profesyonel Hizmet

Peteklerinizi temizlerken kalite, kullanışlılık ve yüksek performans odaklı bir yaklaşım benimsemeye gayret gösteriyoruz. Bu çerçevede sunulacak olan hizmetlerin de müşteri memnuniyeti sağlamasına büyük önem veriyoruz. Peteklerinizle alakalı yaşayacağınız sorunların önüne geçmek adına ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel bakış açısı ile hizmet veren ekibimiz, ihtiyaçlarınıza cevap verirken kalite odaklı bir yaklaşıma kapı aralar. Böylelikle beklentilerinize en iyi şekilde uyan hizmeti alabilirsiniz. Makineli ilaçlı petek temizliği sayesinde kaliteye ulaşmak sandığınızdan çok daha kolay olacak! Bize ulaşın ve hizmet standartlarını yakalamaya başlayın!

Tüm hakkı saklıdır.
X

Son Gezdikleriniz