Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Fiyatları - Demirtürk Sıhhi Tesisat - Cihazlı Kırmadan su kaçağı bulma, tespiti ve onarımı, makine ile tıkalık açma

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Fiyatları

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Fiyatları

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti, son dönemlerde su kaçaklarının tespit edilmesinde kullanılan önemli bir yöntemdir.;Su kaçağının tespiti özellikle bundan önceki yıllarda çok daha zor yapılıyordu ve insanların en çok şikayetçi olduğu boydan boya kırıp dökme eylemi de mecburen gerçekleştiriliyordu. Şimdilerde tüm bu sorunlar geride kaldı geliştirilmiş teknolojik cihazların da desteği ile kısa bir sürede kaçağı tespit etmek mümkünEvinizde veya işyerlerinizdeki su kaçaklarını kırmadan tespit edebilmek için, Demirtürk tesisat son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı sorunu sizin de başınıza geldi ise internetten bulup çağıracağınız firmalara çok dikkat edin su kaçağı tespiti kırmadan noktasal olarak bulunur çok bir yer kırılmadan 1 veya 2 kalebodur kırılarak tamir edilir.
Çeşitli yerlerde meydana gelen su kaçaklarının tespit edilerek ortadan kaldırılmasını sağlayan cihazlar ile oldukça kolay bir şekilde işlem sağlanabilmektedir. Teknolojik su kaçağı tespit cihazları ile birlikte yaşam alanlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermiyor ve sorunsuz , güvenilir bir hizmet sağlıyoruz. Birçok firma bu teknoloji ürünleri kullanıyor ancak hali hazırda eski yöntemleri tercih eden ve ilkel yöntemleri kullanan firmaların varlığı da söz konusudur. Bu noktada cihazla kırmadan su kaçağı tespitinde kullanılan birkaç cihazdan bahsedilmektedir. Peki, bu cihazlar nelerdir? Şimdi, gelin cihazla kırmadan su kaçağı tespitindeki tüm cihazları hep birlikte inceleyelim. 

Akustik Dinleme Cihazı

Kırmadan ve teknolojik bir şekilde su kaçağının tespit edilmesi sağlamak amacı ile kullanılan akustik dinleme cihazı, temiz su tesisatlarında bulunan su kaçaklarını tespit eder. Son derece hızlı bir şekilde su kaçaklarını tespit etme imkanı sunan akustik dinleme cihazı, bu alanda uzman kişiler tarafından kullanılmalıdır. Su kaçaklarının sesini bularak tespit edilmesini sağlayan cihaz ile su kaçaklarını bulmak artık çok kolay. 

Kanal ve Boru Görüntüleme Kameraları

Bu kameralar su borularını içini en iyi şekilde görüntüleyebilen kameralardır. Pimaş hattında bulunan tüm sorunların tespit edilmesini sağlayan kameralar, su kaçağının yanı sıra tıkanıklıkların tespit edilmesinde de son derece etkilidir. Atık su borularında bulunan su kaçaklarının yerinin tespit edilmesi için kanal ve boru görüntüleme kameraları yoğun bir şekilde talep görmektedir. 

Termal Kameralar

Termal kameralar, ısıyı esas alan kameralardır. Termal kameralar kalorifer tesisatı, su tesisatı gibi sıcak suyun geçtiği yerlerdeki su kaçaklarının tespit edilmesini sağlar. Bu noktada sıcak suyun bulunduğu yerlerdeki su kaçakları için termal kameralar tercih edilmektedir. 

Nem Ölçer

Su kaçağının bulunduğu ortamın nem değerinin bulunmasını sağlayan bu cihazlar su kaçağı tespitinde son derece yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Su Kaçağı Tespitinde Tadilat Gerekir mi?

Su kaçağı tespiti eskiden kırılarak gerçekleştirilirdi. Ancak günümüzde teknolojinin yoğun bir şekilde gelişmesi ile birlikte herhangi bir şekilde kırma ve dökme işlemine gerek kalmadan su kaçaklarının kolay bir şekilde tespit edilebilmesi mümkün hale gelmektedir. Günümüzde birçok teknolojik cihaz kullanılmaktadır. Söz konusu cihazlar su kaçaklarının kusursuz bir şekilde bulunabilmesi ve kaçak nedenlerinin ortadan kaldırılabilmesi için çok önemlidir. Bu noktada herhangi bir şekilde kırma, dökme işlemi yapılmayacaktır. 

Cihazla Su Tesisatçı Hizmeti Kapsamı

Kameralı tesisatçı hizmetinin kapsamından en iyi şekilde faydalanmak ve bu tesisatçı hizmetlerinden kusursuz bir fayda sağlamak için doğru adrestesiniz. Demirtürk tesisat kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaya devam etmektedir. Evlerde ve iş yerlerinde meydana gelen su tıkanıklığının ortadan kaldırılması için kameralı tesisatçı hizmetinden faydalanmak gerekmektedir. 

Tesisat, insan yaşamında oldukça değerli konulardan bir tanesi olurken tesisatla alakalı çözümlerde amaç daima düzenli su aktarımıdır. Bu nedenle de tesisatın kurulum esnasında titizliği ön planda tutmak gerekmektedir. Tesisat ile alakalı kaliteli çözümler elde ederken tesisatçıların size sadece kurulum konusunda destek olmadığını bilmelisiniz.

Kameralı Tesisatçı Size Neler Sunar?

Su kaçağı ya da sızıntısı olarak bilinen durumdan kurtulmak istiyorsanız su tesisatçınızdan profesyonel destek almanız gerekir. Böylelikle de yaşam alanınızda size sorun yaratacak olan durumları kısa sürede bertaraf etme şansı elde edersiniz. Firma olarak hem sorunu çözmek hem de uygun fiyatlarla sizlere hizmet getirmek adına çözüm sunuyoruz. Peki, su sızıntısı ile alakalı sunduğumuz hizmetlerde sizi neler bekler?

Kameralı Tesisatçı ile Su Sızıntısı Bulma

Siz de kameralı tesisatçı hizmetleri ile su sızıntısının ortadan kaldırılmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bu nedenle de kullanılan yüksek teknolojiye sahip termal kameralar sayesinde su sızıntısının tespiti gerçekleştirilir. Kamera ile gerçekleşen sızıntı tespit işlemlerinde hata oranı sıfırdır.

Ses Cihazları ile Su Sızıntısı Tespiti

Ses cihazları ile su sızıntısının profesyonel bir şekilde tespit edilmesi ve sızıntının ortadan kaldırılması mümkün hale gelmektedir. Kalite, yüksek standartlar ve başarı odaklı çözümlerden faydalanmak adına yapacağınız bu tercihte de avantajlardan faydalanabileceksiniz. Ses cihazı ile gerçekleşecek olan tespit işlemlerinde hata payı kameralı sisteme göre daha farklıdır. 

İzleyici Gaz

Bu prosedür basittir: molekülleri herhangi bir malzemeden geçecek kadar küçük olan boruya tamamen zararsız bir gaz verilir ve çıkışı tespit edilmek üzere dışarıya bırakılır. Daha sonra o gaza duyarlı bir cihaz ile kaçak bulununcaya kadar gösterimine devam edilir.

Dış borulara da uygulanabilir. Dezavantajı, algılamanın doğruluğunun borunun bulunduğu derinliğe bağlı olması ve boru ne kadar derinse sonuçların o kadar az doğru olmasıdır.

Tüm hakkı saklıdır.
X

Son Gezdikleriniz